Kadri-Ann Lass ja Györi Ülikool pikendasid võiduseeria viiele mängule

-Kadri-Ann Lass ja Györi naiskond | Foto: Women's Basketball Club Győr Facebook

-Kadri-Ann Lass ja Györi naiskond | Foto: Women’s Basketball Club Győr Facebook

Eesti koondislase Kadri-Ann Lassi koduklubi Györi Ülikool teenis Ungari kõrgliigas järgi peetud 6. vooru kohtumises juba viienda võidu järjest, kui kodusaalis pandi numbritega 93:60 (19:10, 24:7, 29:22, 21:21) selili liigatabeli keskmik Cegeldi VBW CEKK.

Kolmapäeva õhtul toimunud kohtumise saatus otsustati esimese 20 minutiga, sest poolajapausile suundusid naiskonnad seisul 43:17(!).

Györi poolelt näitas head viskevormi ungarlanna Virag Weninger, kelle kontosse kogunes 17 silma. Talle järgnesid Brianna Kiesel 16, Debora Dubei 15 ja Agnes Torok 11 punktiga. Kadri-Ann Lass viibis väljakul 14 minutit, mille jooksul viskas 7 silma, noppis 3 lauapalli ja jagas ühe korvisöödu.

Vastasleeri resultatiivseimaks naiseks kerkis Bettina Bozoki 17 punktiga. Kahekohalise punktisummani küündis ka Mariona Ortiz Vives, kes panustas 15 silmaga.

Györi Ülikool paikneb Ungari kõrgliigas 9 võidu ja 2 kaotusega endiselt kolmandal tabelireal. Järgmine kohtumine leiab naiskonnal aset juba laupäeval, kui külla sõidab Ujbuda Elte Beac