Kadri-Ann Lass ja Györi ülikool võitsid veerandfinaali avakohtumise veenvalt

-Kadri-Ann Lass ja Györi naiskond | Foto: Women's Basketball Club Győr Facebook

-Kadri-Ann Lass ja Györi naiskond | Foto: Women’s Basketball Club Győr Facebook

Täna algasid Ungari kõrgliigas otsustavad mängud. Veerandfinaalid avas eestlastele kõige huvipakkuvam paar, milles omavahel võtavad mõõtu põhiturniiri teisel positsioonil lõpetanud Kadri-Ann Lassi koduklubi Györi Ülikool ja seitsmendal real lõpetanud TFSE-MTK. Kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria avakohtumine üllatusi ei pakkunud ja koduväljakul teenis veenva 93:75 (26:15, 16:23, 24:21, 27:16) võidu Györi Ülikool.

Eesti koondislane Kadri-Ann Lass viibis väljakul pea 11 minutit, mille jooksul viskas 5 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/1), noppis kaks lauapalli ja pani ühele vastaste viskele ”katuse” peale.

Györi poolelt kerkis kõige tulemuslikumaks ameeriklanna Beatrice Mompremier, kes viskas 21 silma ja noppis 17 lauapalli. Võrdselt 16 punkti vikskasid Brianna Kiesel ja Reka Dombai.

Külaliste leerist kerkis üleplatsinaiseks Reka Bernath, kelle arvele kogunes 29 punkti. Paari teine kohtumine toimub 24. märtsil TFSE-MTK kodusaalis madjarite pealinnas Budapestis.