fbpx
Close

Kadri-Ann Lass: tõestasime, et suudame hästi mängida, nüüd peame samamoodi jätkama

-Kadri-Ann Lass | Foto: Ekraanitõmmis

Eelmised kolm mängu kaotanud Kadri-Ann Lass ja Duquesne Dukes said pühapäeval USA üliõpilasliigas 85:57 jagu Dayton Flyersist. 22 punktiga oma naiskonna resultatiivsuselt teine mängija oli Kadri-Ann Lass, kes mängujärgsel pressikonverentsil lootis, et see võit aitab Duquesne’il oodatud tasemele tagasi murda.

“Meil on vaja nüüd ühiselt kõigi mängijatega, esimesest viimaseni, ning taustajõududega jätkata edasi pürgimist. Kõik peavad üksteisele ütlema, et nüüd peab endast veidi rohkem andma. Peame olema paremini fokusseeritud, sest seekordne võit on selline, mida meilt oodatakse. Mängisime hea mängu ja tõestasime, et suudame. Nüüd peame jätkama samamoodi edasi,” rääkis Lass ees ootavatest väljakutsetest.

Seni kogu hooaja peale üheksa kolmepunktiviset tabanud eestlanna lisas nüüd ühe kohtumisega juurde kolm kaugviset, tabades seejuures joone tagant kolmest kolm: “Kolmesed on kogu meie naiskonnale olnud tänavu probleemiks. Oleme tavaliselt väga hea kolmestetiim, kuid sel hooajal pole see veel välja tulnud. Ma enda jaoks ütlen enne iga mängu, et võta üks kaugvise ja vaata, mis tunne on. Kui head tunnet pole, siis ei ole vaja punnitada. Seekord tabasin esimese, lubasin endale ka teise ürituse ja kolmas vise tuli iseenesest kuidagi kätte.”

Duquesne on Atlantic 10 konverentsis kogunud 6 võitu ja 4 kaotust, millega jätkatakse 5. kohal. Kogu hooaja peale on naiskonnal kirjas 12 võitu ning 11 kaotust. Oma järgmise kohtumise peab Duquesne kolmapäeval, kui võõrustab konverentsi tabelis 6. kohal asuvat Saint Louis’d.

scroll to top