Kadrina jätkab Kuusmaa käe all võitmatuna, Maaülikool kindlustas esikohta

-Aivar Kuusmaa ja Kadrina Karud | Foto: Siim Semiskar

Saku I liiga 10.vooru mängudele pandi punkt sellel reedel, kui kavas oli kolm kohtumist. Neljapäeval mängiti üks mäng, milles liiga liider Eesti Maaülikool/Skarcon taaskord võidurõõmu maitsta sai.

KK Hito/BC Karjamaa – Kadrina Karud 76:94 (22:25; 24:16; 9:27; 21:26)

Eelmises mängudevoorus võidukate meeskondade omavahelise kohtumise avaveerandaja järel olid tablool Kadrina eduseisu tähistavad numbrid 25:22, sealhulgas olid nii Tõnis Peil kui Lauri Mets mõlemad tabanud kaks kolmepunktiviset. Teine veerandaeg paistis silma tasavägisuse poolest: KK Hito paaripunktilise edu järel oli seis peatselt viigis, siis sai Kadrina kahega ette ja omakorda Hito viigistas. Esimese poolaja lõpp oli võõrustajatel tugevam ning poolajale mindi KK Hito 46:41 juhtimisel.

Kolmanda veerandi neljandal minutil seisult 51:51 tabas KK Hitot mõõn: Kadrina lõpetas veerandaja 17:4 spurdiga, tehes seisuks 68:55. Viimasel perioodil kostitas Kadrina leegionär Austin Dwight Wrighten KK Hitot 15 punktiga, tema juhtimisel võeti kindel 94:76 võit, mis oli Kadrinale juba neljandaks järjestikuseks.

Wrighten oli Kadrina resultatiivseim, kogudes lõpuks 25 punkti, neli kaugviset tabanud Lauri Metsa nimele jäi 18 punkti. KK Hito/BC Karjamaa parim oli 24 punktiga Edvard Trumm, Jarko Kool lisas 15 silma.