fbpx
Close

Kadrina Karudega liitus 15-aastase kõrgliigakogemusega tagamängija

-Reimo Tamm | Foto: Siim Semiskar

-Reimo Tamm | Foto: Siim Semiskar

Eesti esiliiga korvpalli meistrivõistluste debütant Kadrina Karud registreeris meeskonda 15-aastase kõrgliigakogemusega tagamängija Reimo Tamme.

35-aastane ja 191 sentimeetrit pikk pallur tõmbas viimati Eesti meistrivõistlustel korvpalliketsid jalga kaks hooaega tagasi, kui esindas meistriliiga meeskonda TLÜ/Kalev. “Registreerimine on tõepoolest tehtud ja andsin selleks nõusoleku,” kinnitas Tamm Virumaa Teatajale liitumist Kadrina tiimiga, kuid ei soovinud praegu rohkem teemat kommenteerida.

Karude mänedžer Raivo Tribuntsov lausus, et praegu on tõepoolest veel vara käia välja vekslit, millal Viljandis sirgunud Reimo Tamm kadrinalaste vormi selga tõmbab, kuid pakkus, et selgus saabub majja paari nädala jooksul. “Soovime panna kõik esiliiga meeskonnad, kes ihkavad meistriliigasse minna, veel rohkem pinge alla,” rääkis Tribuntsov.

Tamm tegi kõrgliigadebüüdi hooajal 2003/04 Ehitustööriist/Audentese meeskonnas ning jätkas seejärel klubide jagunemisel Ehitustööriistas ja tolle järglases BC Kalev/Cramos. Vahepeal teiste seas ka Raplas, Kohilas, TTÜ-s ja Rakveres pallinud Tamm mängis viimased viis aastat “väikeses Kalevis” ning viimaseks jäänud hooajal kogus 25 kohtumisega keskmiselt 22,7 minutit, 9,2 punkti, 2,7 lauapalli ja 2,6 söötu.

Hooaega kuue kaotusega alustanud, seejärel peatreeneritoolile Aivar Kuusmaa toonud Karud on pärast juhendaja vahetumist võitnud 11 kohtumist ja kaotanud kõigest ühe. Liigatabelis ollakse hetkel neljandal positsioonil.

scroll to top