fbpx
Close

Kaks hooaega traumade tõttu kaotanud mängunäljas noor ääremängija liitus Rakvere Tarvaga

Avatar
-Erki Kuhi | Foto: Siim Semiskar

Rakvere Tarva korvpallimeeskonna rivistusega liitus veel üks nõndanimetatud kadunud poeg – pikkust ja jõudu lisab alates uuest hooajast ääremängija Erki Kuhi.

“Kodulinnas on tagasitulekut hea teha, see tekitab toreda tunde,” lausus Erki Kuhi Virumaa Teataja vahendusel. “Paus on veninud pikaks ja mängunälg seetõttu väga suur. Eks sellepärast tuli ka see otsus, sest Rakveres on hea keskkond ning siin avaneb hea võimalus teenida mänguminuteid.”

20-aastane Kuhi on paaril viimasel hooajal sattunud korvpalliplatsile episoodiliselt. Põhjuseks on kaks põlvevigastust, millest esimene tabas teda ülemöödunud hooajal ja teine jättis pikaks ajaks kaaslaste tegutsemist kõrvalt vaatama mullu.

Lõppenud hooajal õnnestus 203 cm pikal rakverelasel siiski mõneks mänguks Eesti esiliigas väljakule saada, enne, kui koroonaviirus meistrivõistlused lõpetas. Tema kaheksa mängu keskmised statistilised näitajad olid KA Tallinna Kalev/TSK vormis 26,8 minutit, 10,1 punkti, 4,9 lauapalli, 2,6 korvisöötu ja 2,1 vaheltlõiget.

Erinevad Eesti noortekoondised läbi käinud Kuhi tegi meistriliigadebüüdi hooajal 2016/17, kui mängis G4S Noorteliiga meeskonna särgis 11 kohtumist ja kogus keskmiselt 19,8 minutiga 4 punkti ja 1,7 lauapalli. Aasta hiljem olid tema keskmised numbrid juba 26,3 minutit, 5,9 punkti, 5,3 lauapalli, 1,2 resultatiivset söötu ja 1,1 vahetlõiget.

scroll to top
Inline
Inline