fbpx
Close

KARANTIINI ERI | Bryant, Iverson, McGrady ja Harden ehk mis mees sa oled, kui 60 punkti ei viska?

-Kobe Bryant ja Allen Iverson | Foto: AP/Scanpix

-Kobe Bryant ja Allen Iverson | Foto: AP/Scanpix

Maailmas on jätkumas koroonaviiruse pandeemiast tingitud eriolukord ning korvpallifännid peavad leppima vanade mängude uuesti vaatamisega. Sel korral pakub profiliiga NBA oma YouTube’i kanalil nelja megastaari superesitust. Need mehed on Kobe Bryant, Allen Iverson, Tracy McGrady ja James Harden.

Varalahkunud ja värskelt USA korvpalli kuulsuste halli valitud Kobe Bryanti esituses näeme kohtumist, kus legendaarne tagamees paugutas 2007. aasta 16. märtsil Portland Trail Blazersi vastu lisaajal 65 punkti.

Allen Iversoniga läheme paar aastat varasemasse aega, kui Philadelphia 76ersi tagamees viskas karjääri kõrgeimad 60 punkti 12. veebruaril 2005 Orlando Magicu vastu.

Veel aastake varasemaks ja saame nautida Orlando Magicu staari Tracy McGrady karjääri parimat matši, kui ta 10. märtsil 2004 viskas Washington Wizardsi vastu 62 silma.

Lõpetuseks tuleme peaaegu tänapäeva, kui vaatame üle 2018. aasta 30. jaanuaril toimunud kohtumise, kus Houston Rocketsi tagamees James Harden tegi NBA ajaloo esimese kolmikduubli, kus visatud vähemalt 60 punkti.

scroll to top