Karl-Kristjan Vaab säras kuue tabava kolmesega, kuid KK Hito võttis teise järjestikuse võidu

-Karl-Kristjan Vaab | Foto: Siim Semiskar

Saku I liiga sellenädalastele mängudele pani punkti Paide Viking Window ja KK Hito/BC Karjamaa vaheline kohtumine. Mõnevõrra üllatuslikult teenis võidulisa esiliiga punase laterna rollis olev Hito, kes alistas turniiritabeli esimeses pooles asuva Paide 92:82 (30:15; 21:19; 20:24; 21:24).

Kohtumist alustas näljasemalt Hito, juhtides viieminutilise mängu järel 12:0. Veerandi teises pooles suutis Paide Karl-Kristjan Vaabi kolme kaugviske abil Hito eduseisu suurenemist pidurdada, kuid Hitol oli Erik Raua näol samuti olemas mees, kes avaveerandajal kolm kolmepunktiviset realiseeris. Esimene veerand 30:15 Hitole. Teisel veerandil kasvas Hito edumaa peale Jarko Kooli kahepunktiviset juba üle 20 punkti (41:20), poolaeg ida-virumaalastele 51:34.

Teise poolaja Paide küll võitis 48:41, kuid sellest jäi KK Hito/BC Karjamaa vastu väheks ning hooaja esimesed seitse kohtumist kaotanud külalised said turniiritabelisse kirja teise järjestikuse võidu.

Võõrustajate skooritegemise eest hoolitses Karl-Kristjan Vaab 28 punktiga (sh kolmesed 6/11), Rauno Nurklik toetas teda 13 silmaga. KK Hito/BC Karjamaa poolel sai koguni viis meest kirja kahekohalise punktisumma, neist resultatiivseimad olid Veiko Simm (22 punkti) ja Margo Tali (18 punkti).