Tartu Ülikool/Kalev sai Balti liigas kahe päeva jooksul teise kaotuse

-Kadi Kals | Foto: Siim Semiskar

Balti korvpalliliiga kõrgemas divisjonis pidas Tartu Ülikool/Kalevi naiskond kahe päeva jooksul teise mängu, jäädes võõral väljakul 56:78 (10:17, 15:23, 10:16, 21:22) alla Kaunase Aistes-LSMU-le.

Leedu naiskond domineeris mängu sisuliselt algusest lõpuni. Tartlannad juhtisid viimast korda seisul 6:5, kui mängitud oli vaid kaks minutit ja 35 sekundit. Poolajaks oldi taga 25:40 ja kolmanda veerandi järel 35:56. Viimasel veerandajal kasvas vahe korraks ka 32-punktiliseks (35:67).

Tartu Ülikool/Kalevi resultatiivseim oli teist päeva järjest Kadi Kals, kes täna viskas 20 punkti. Eleriin Vaino lisas 11 ning Anna Jürissaar ja Helerin Kass said mõlemad kirja 9 punkti. Sandra Reinvald tõi 4 punkti ja võttis naiskonna parimana 9 lauapalli.

Kaunase klubi parimad skooritegijad olid Ieva Bagdanaviciene ja Santa Baltkojiene, kes viskasid vastavalt 21 ja 20 punkti.

Tartu Ülikool/Kalev jätkab hooaega kolme võidu ja nelja kaotusega, Kaunase Aistes-LSMU on kogunud viis võitu ja kolm kaotust. Oma järgmise kohtumise peavad tartlannad tuleva nädala neljapäeval, kui Kristiine spordimajas minnakse vastamisi Tallinna Ülikooliga.