Keila Korvpallikool võttis teises liigas teise suureskoorilise võidu

-Kevin Sepik | Foto: Siim Semiskar

Esmaspäeval Kristiine Pallimängude majas aset leidnud Saku II liiga kohtumises BC Kalev II (1-1) ja Keila Korvpallikooli (2-0) vahel jagus 50-le pealtvaatajale põnevust vaid esimeseks veerandajaks.

Pärast viigiliselt lõppenud avavaatust läksid võõrustajad eest ning võitsid mängu kindlalt 92:64 (21:21, 26:11, 18:12, 27:20). Keila meeskond kaotas küll lauavõitluse (39:41), kuid tabas 60% (28/47) sooritatud kahepunktivisetest ning koguni 86% (18/21) teenitud vabavisetest. Avamängus 30 punktiga Orisaare Träxi võitnud Keila Korvpallikooli eest säras tänases mängus Ove-Kristjan Kallas, kes ligi 19,5 minutiga tõi 19 punkti (visked väljakult 6/10, vabavisked 6/6). Kahekohalise punktiskoorini jõudsid veel Kevin Sepik (13 punkti, 4 lauapalli ja 4 söötu), Kristen Kasemets (12 punkti ja 4 söötu) ning Mart Maide (11 punkti, visked väljakult 5/6).

Hooaja esimese kaotuse saanud BC Kalev II-le said saatuslikuks tagasihoidlik kahepunktivisete tabavus (34%), võidule ei aidanud kaasa ka koguni 23 pallikaotust. Kodumeeskonna parimama jõudis Martin Meeksa kaksikduublini (17 punkti ja 10 lauapalli), Mikk Päeske toetas 11 punkti, 9 lauapalli ja 4 sööduga ning Sander Sööt lisas 10 punkti.

Saku II liiga jätkub juba teisipäeval, kui Haapsalus asuvad vastamisi kohalik Spordiklubi ning Kadrina Karud.