fbpx
Close

Kerr Kriisa taastusravist: oleme teinud hulle asju, mida ma kunagi varem näinud pole

-Kerr Kriisa | Foto: AFP/Scanpix

Kerr Kriisa koduülikool Arizona alustas USA üliõpilasliiga NCAA finaalturniiri võidukalt, kui Wright State Riders alistati 87:70. Hiljuti hüppeliigest vigastanud Kerr Kriisa tegi tiimiga koos küll soojenduse kaasa, aga peatreener Tommy Lloyd otsustas eestlast mitte veel väljakule panna, kuigi väidetavalt oleks 21-aastane tagamees saanud tema sõnul vajadusel pingilt limiteeritud minutid teha.

“Kerr on olnud meie mängujuht läbi kogu hooaja. Ta on aidanud meie rünnakuid juhtida, saada rütm sisse, panustanud kiirrünnakute ülesvõtmisega ja otsuste tegemisega. Tänane mõte oli lihtne. Ma polnud veel kindel, et ta on päris mänguvalmis. Lootsin, et saame siit mängust läbi ilma temata ja õnneks nii ka läks. Nüüd me käärime käised üles ja vaatame, mis homne päev toob. Jätkame olukorraga tegelemist. Kriisa on lähemal mängimisele kui mitte mängimisele. Loodetavasti varsti,” kommenteeris peatreener Lloyd pärast võidukat avaringi mängu olukorda.

Mõned päevad varem oli Kriisa ajakirjanikele rääkinud, kuidas ta on teinud kõik, et jalg taas mängukorda saada ning laiemale avalikkusele räägiti ka, milliseid pingutusi selleks on tehtud.

scroll to top