Kolme liidri resultatiivne mäng vedas ülikoolinaiskonna Tallinna meistriks

-Tallinna Ülikool | Foto: Siim Semiskar

Neljapäeval selgus Tallinna meister ka naiste arvestuses, kui Sõle spordihoones alistas Tallinna Ülikool põnevas finaalis 78:68 (18:24, 14:17, 23:12, 23:15) G4S Noorteliiga tiimi.

Kuigi Audentese spordigümnaasiumi õpilastest koosnev G4S Noorteliiga tiim võitis avapoolaja selge vahega (41:32), kogus Tallinna Ülikool ennast teiseks poolajaks oluliselt ning keeras 9-punktilise kaotuse lõpuks 10-punktiliseks võiduks.

Võitjate rünnakuraskus tugines kolmel mängijal: Sofia Košareva viskas 28 punkti ja hankis 7 lauapalli, Marija Gontšarova lisas 23 silma, 6 lauapalli ja 3 vaheltlõiget ning Anastassia Ptitsõna nime taha kogunes 19 punkti ja 7 lauapalli.

G4S Noorteliiga poolel tõi Janne Pulk 20 punkti, 7 lauapalli ja 3 vaheltlõiget ning Martha Liisa Oinitš lisas 13 punkti, 6 lauapalli ja 4 vaheltlõiget.

-G4S Noorteliiga | Foto: Siim Semiskar

Pronksi võitis OSK-i naiskond, kes sai 62:57 (11:11, 13:16, 15:15, 23:15) jagu Keila Korvpallikoolist. Kui avaveerand mängiti viigiliselt, siis kolmandal veerandajal tegi Keila naiskond korraks sisse koguni 10-punktilise edu. Sellest aga ei piisanud, kui OSK võttis ennast kokku ja võttis lõpuks võidu.

Laina Mesila-Kaarmann kogus võitjate poolel kaksikduubli 16 punkti ja 10 lauapalliga, Heila Rosenfeldt tõi 12 silma, 6 lauapalli, 5 vaheltlõiget ja 4 korvisöötu, Nele Laurimaa arvele kogunes 10 silma ning Pille-Riin Satsi lisas 8 punkti, 5 söötu ja 3 vaheltlõiget.

Keila poolel tõusis edukaimaks Simona Bartkova, kes kogus 14 punkti, 5 lauapalli ning koguni 7 vaheltlõiget, Merilyn Närep lisas 12 silma ja Kristel Talv 10 punkti ja 6 lauapalli.

-OSK | Foto: Noorteliiga