Konontšuk meeskonda kaotusest päästa ei suutnud, Pehka tiimile neljas võit järjest

-Artur Konontšuk | Foto: Southern Miss Men's Basketball Facebook

-Artur Konontšuk | Foto: Southern Miss Men’s Basketball Facebook

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis pidi Artur Konontšuki ja Mark-Andreas Jaaksoni meeskond Southern Miss Golden Eagles vastu võtma kaotuse, kui koduplatsil jäädi 60:69 alla Florida Atlantic Owlsile.

Southern Miss ei juhtinud kohtumist kordagi ning suurim kaotusseis oli 17 punkti (35:52). Kolm minutit ja 48 sekundit enne mängu lõppu jõuti küll veel kolme punkti kaugusele (57:60), kuid lähemale enam ei pääsetud.

Pingilt sekkunud Konontšuk sai mänguaega kaheksa minutit, kuid punktiarvet avada ei suutnud, visates mööda nii ühe kahepunktiviske kui ka kaugviske. Tema arvele jäi neli lauapalli ja üks blokeeritud vise, negatiivse poole pealt ka kaks pallikaotust. Jaakson väljakule ei saanud.

Southern Miss on sel hooajal kogunud kaheksa võitu ja 15 kaotust. USA konverentsi läänedivisjonis asutakse nelja võidu ja 12 kaotusega seitsmendal ehk viimasel kohal.

Läinud öösel oli võistlustules ka Ran Andre Pehka kodumeeskond UC Davis Aggies, kes alistas võõrsil 69:61 Cal Poly Mustangsi. Eestlane võitjate eest väljakul ei käinud.

See oli Pehka meeskonnale neljas järjestikune võit. Kokku on tänavu võidetud kuus ja kaotatud seitse kohtumist. Oma konverentsis (Big West) on nad kogunud neli võitu ja kolm kaotust, millega hoitakse neljandat kohta.