fbpx
Close

Korvpall24.ee aitab Tallinna Rahvaliigasse tuua uudse ja värske kontseptsiooni!

-Siim Semiskar, Reimo Luht ja Kaido Seil | Foto: Korvpall24.ee

-Siim Semiskar, Reimo Luht ja Kaido Seil | Foto: Korvpall24.ee

Korvpall24.ee portaalil on hea meel teada anda, et uuel hooajal astutakse korvpallimaastikul meediasfäärist üks samm edasi, kui oma panus antakse Tallinna Rahvaliiga korraldamisel ja igakülgsel kajastamisel.

Tallinna Rahvaliiga näol on aastaid toiminud väikese harrastuskorvpalluritele mõeldud liigaga, kus korraldajateks on olnud korvpallikohtunik Reimo Luht ning noortetreener Kaido Seil. Uuel hooajal astub Rahvaliiga aga arengus ühe sammu edasi, kui meeskondade arvu on plaanis suurendada kahekordseks, liigale luuakse värske ja moodne veebileht ning kogu hooaja vältel hoiab Korvpall24.ee meeskond liigat ka korvpallisõprade jaoks pildil.

Vaata Tallinna rahvaliiga värsket kodulehte!

Korvpall24.ee portaali peatoimetaja Siim Semiskar sõnas, et soovist arendada Eesti korvpalli ning kinnitada oma kohta korvpallimaastikul, tehti loogiline järgmine samm: “Kuna harrastajad on korvpallipüramiidi see osa, mille peale muu korvpall paljuski toetub, siis tahame kaasa lüüa Eesti harrastuskorvpalli edendamises. Kõige õigem tee tundus olevat lüüa käed juba toimiva Rahvaliigaga.”

“Initsiatiiv ja huvi meiega koostööd teha tuli Korvpall24.ee portaali poolt,” meenutas Rahvaliiga peakorraldaja Reimo Luht ja lisas: “Kõik nende lauale toodud mõtted, mis seda liigat edasi aitaksid, tundusid lihtsalt suurepärased. Mul ei tekkinud pikalt üldse mõttekohta, kas öelda ja või ei. Kontseptsioon tundus nii värske, uus ja vägev.”

Semiskar kinnitas Korvpall24.ee poolel just seda aspekti, et plaan on tõsta harrastuskorvpalli kajastus tasemele, mida vähemalt Eesti korvpallis varem pole nähtud. “Meie hinnangul on harrastuskorvpallurite tegemised samuti väärt kajastamist, kuna erinevates hobiliigades mängib väga huvitavaid ja värvikaid mehi. Kokkuvõttes on iga rida, mis Eesti korvpallist kirjutatakse, kasuks ala arengule üldiselt,” lisas portaali juht.

“Me oleme liigat vedanud üle kümne aasta ning on tekkinud mingi seltskond, kes järjepidevalt meil mängib. Kui meestele siiani on see formaat sobinud, siis see algav hooaeg saab olema vägevam ja suurem ning nüüd on juba justkui kohustus, et muidugi ma tulen mängima. Enne tegid mängumehed oma asja, kuid nüüd pääsevad ka nö pildile,” usub Luht, et pealinna harrastuskorvpallurid võtavad uudise vastu suure põnevusega.


Rahvaliiga tänavusel hooajal pannakse pall mängu 29. septembril ja plaanis on võistkonnad jagada kahte divisjoni. Võistluste maksimaalselt heal tasemel korraldamise ning kajastamise eesmärgil piirab Rahvaliiga sel hooajal osalejate arvu 24 meeskonna peale.

Lisainfot saab lugeda vastavasisulisest uudisest SIIT. Registreerimiseks anna oma huvist märku SIIN.

scroll to top