fbpx
Close

Arnold Mitt teeb kõvasti tööd, et raskest põlvevigastusest platsile naasta

-Arnold Mitt ja Adem Catakovic | Foto: Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

-Arnold Mitt ja Adem Catakovic | Foto: Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Itaalia esiliiga meeskond Poderosa Pallacanestro Montegranaro avaldas oma Facebooki kontol rõõmsa pildi, millega kinnitatakse, et eestlane Arnold Mitt on tegemas kõvasti tööd, et raskest jalavigastusest naasta.

20-aastane ja 211 cm pikkune Mitt vigastas eelmise aasta novembris raskelt põlve ning lõppenud hooajal enam platsile ei saanud.

Aprilli alguses ütles Mitt Korvpall24.ee portaalile: “Praegu on kõik läinud plaanipäraselt. Olen täisväärtuslik meeskonna liige ja teen taastusravi Montegranaros. Hommikuti on treeningud jõusaalis ning õhtul käin meeskonna pallitrenne vaatamas. Saan jõusaalis teha juba kükkimist ja taha asteid. Jooksmist ja hüppeid veel teha ei kannata.”

“Platsile saan ilmselt järgmise hooaja alguses. Hetkeseisuga kehtib mu leping klubiga ka järgmisel hooajal,” lisas noor mängumees toona.

Nüüd kirjutas Montegranaro klubi oma Facebooki lehel: “Hea näha, et Arnold Mitt ja Adem Catakovic on spordisaalis. Mõlemad teevad kõvasti tööd, et taastuda vigastustest, jagades ennast füüsilise pool ja tehnikatrennide vahel. Füüsilise eest kantakse hoolt meditsiinikeskuses Marco Minnucci juhtimisel ning tehnikaga tegeleb treener Stefano Vanoncini.”

scroll to top