fbpx
Close

U16 abitreener võidust Gruusia vastu: suutsime emotsiooni pealt mängu tagasi tulla

-Rein Raam | Foto: Siim Semiskar

-Rein Raam | Foto: Siim Semiskar

Eesti U16 korvpallikoondis pidas pühapäeval Türgis oma kolmanda mängu kõrgetasemelisel turniiril, kus teeniti varasemate kaotuste kõrvale Türgi ja Kreeka vastu 62:51 võit Gruusia eakaaslaste üle.

Kuna koondise peatreener Marko Parkonen pidi minema FECC koolitusele Saksamaale, siis juhendasid tiimi abitreenerid Martin Rausberg ja Rein Raam, kellest viimane kommenteeris Korvpall24.ee portaalile pärast mängu: “Alustasime pehmelt, nii rünnakul kui ka kaitses ei pidanud oma asjadest kinni. Eks peatreeneri puudumine mängis oma rolli. Kõik poisid tahtsid ennast tõestada ja võistkondlik mäng kannata.”

Kui varasemas kahes kohtumises oli Eesti tiimi probleemiks olnud just teine poolaeg, kuid mitte Gruusia vastu: “Teisel poolajal suutsime puhtalt emotsiooni pealt mängu tagasi tulla ja selle pealt ka võidu võtta. Kogu tiim hoidis kokku ja kõik toetasid üksteist.”

“See turniir näitas meile selgelt, et tööd on vaja jätkata. Kui Nordic Cupil kogusime viis võitu, siis võis jääda mulje, et oskame mõnda elementi päris hästi, siis Türgis koos teiste A-divisjoni võistkondadega mängides tuli tõdeda, et päris nii see pole,” kommenteeris Raam.

Abitreener lisas lõpetuseks: “Aga positiivne on see, et õnnestus turniir võiduga lõpetada, seda enam, et Gruusia on EM-il meiega samas alagrupis.”

10. augustil Novi Sadis algaval EM-i A-divisjoni turniiril on eestlaste vastasteks lisaks Gruusiale veel Itaalia ja Prantsusmaa.

scroll to top