fbpx
Close

Kriisa kolmesed aitasid meeskonna võidule, Jürgens tegi hooaja parima mängu

-Kerr Kriisa | Foto: Siim Semiskar

-Kerr Kriisa | Foto: Siim Semiskar

Kerr Kriisa kodumeeskond Arizona Wildcats teenis läinud öösel USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis väärt võidu, kui võõral väljakul alistati USC Trojans 81:72 (37:31).

Kriisa alustas taas algviisikus ning sai mänguaega 28 minutit. Selle ajaga tõi eestlane üheksa punkti (kahesed 0/1, kolmesed 3/5), jagas neli resultatiivset söötu ja tegi nii ühe pallikaotuse kui ka isikliku vea. Lisaks sellele võttis ta vastastelt välja ohtralt vigu ja teenis sellega peatreeneri kiidusõnad.

“Kerr aitas meid väga palju. Kui vaadata, palju ta on teeninud vastastelt vigu, siis juba see on olnud suureks abiks. Ent nagu näete, annab tema viskeoskus ja pallikäsitlemine juurde ka ründemängule,” sõnas Arizona peatreener Sean Miller kohtumise järel.

USC ehk Lõuna-California ülikooli meeskond kuulub NCAA tippude hulka. Associated Pressi poolt iganädalaselt koostatavas ülikoolide pingereas hoiab USC 17. kohta.

Kaheksa kaotuse kõrvale 15. võidu saanud Arizonal jääb hooaja lõpuni pidada veel kolm kohtumist. Pac-12 konverentsis asutakse üheksa võidu ja kaheksa kaotusega kuuendal kohal. USC on 12 võidu ja kolme kaotusega konverentsi liider. Kokku on sel hooajal kaotatud vaid neli kohtumist ja võidetud 18 mängu.

Lisaks Kriisale käis väljakul ka Carlos Jürgens, kelle kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles kaotas võõrsil South Dakota Coyotesile 84:86 (34:40).

Algviisikusse kuulunud Jürgens sai mänguaega 31 minutit, mille jooksul viskas ta 14 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 2/5, vabavisked 2/2), hankis viis lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu, blokeeris ühe vastaste pealeviske ja tegi kolm vaheltlõiget. Tegu oli eestlase tänavuse NCAA hooaja kõige resultatiivseima mänguga. Lisaks jäi tema arvele kolm pallikaotust ja kolm isiklikku viga.

Kogu hooaja saldo on Oral Robertsil 11 võitu ja 10 kaotust. Oma konverentsis (Summit League) on nad kogunud kaheksa võitu ja viis kaotust, millega hoitakse neljandat kohta. Esikohal jätkaval South Dakotal seisab tabelis 10 võitu ja kolm kaotust. Kokku on tänavu võidetud 12 ja kaotatud üheksa kohtumist.

scroll to top