fbpx
Close

Kriitiline Udine fänn: meie meeskonnas on vaid kaks mängumeest – Veideman ja Dykes

Avatar
-Rain Veideman | Foto: Udine Facebook

Itaalia Serie A2 liigas on Rain Veideman ja Udine kaotanud viimased kolm mängu, kui viimati jäädi 65:81 alla Montegranaro meeskonnale. Tabelis 7. kohale kukkunud Udine kehv vorm on sotsiaalmeedias kurvaks ja kriitiliseks teinud ka klubi fännid, kes Rain Veidemani suhtes on siiski pigem positiivselt meelestatud.

“Meie tiim koosneb sisuliselt kahest elemendist – Rain Veideman ja Kyndall Dykes. Me ei saa ennast petta selle mõttega, et suudame alati niimoodi paugutada!” oli üks klubi fänn oma Facebooki kommentaaris kriitiline meeskonna koosseisu sügavuse teemal.

Teine klubi poolehoidja oli enam-vähem sama meelt, kuid analüüsis täpsemalt: “Põhimõtteliselt koosneb meie rünnak Dykes’i 1-1 mängust, Veidemani läbimurretel võetud visetest või söötudega otsitud lahendustest ning Francesco Pellegrino ründelauapallidest.”

Ta lisas: “Me peaks kaitses olema loomad, kuna mängime vastastest tavaliselt 2-3 mehe võrra pikema pingiga, kuid me ei näita kaitses piisavalt intensiivsust.”

Üks klubi fänn oli aga hämmelduses: “Mauro Pinton, Andrea Benevelli, Rain Veideman ja Franko Bushati on oma karjääri jooksul pidevalt olnud head kolmepunktiviskajad. Kuidas on võimalik, et nad kõik on muutunud saamatuks?”

See küsimus lähtus Montegranaro mängus näidatud statistikast, kus Udine mängijad tabasid kokku 18-st kolmesest vaid 3. Veidemani saldo oli seejuures 5-st üks.

Põhiturniiri lõpuni on veel kaks vooru ning Udine saab järgmise võimaluse oma fännidele rõõmu pakkuda 15. aprillil, kui kohtutakse tabeliliidri Triestega.

scroll to top
Inline
Inline