Kaspar Treier ja Montegranaro U20 tänavu finaalturniirile ei pääse

-Kaspar Treier | Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Kaspar Treier ja Montegranaro U20 jäävad tänavu Itaalia meistrivõistluste finaalturniirilt eemale, kui otsustavas kvalifikatsioonifaasis jäädi poolfinaalis 81:87 alla Cantule.

Cantu alustas kohtumist selgelt edukamalt, kui avaveerand võideti 22:9, Montegranaro tuli teise veerandi võiduga mängu tagasi ning poolaja võitis Cantu 40:38. Lõpuks sai otsustavaks viimane veerand, mille vastased võitsid 30:21.

Montegranaro rünnakuraskust kandsid kaks meest – Lorenzo Maspero kogus 27 ning Kaspar Treier tõi 21 silma. Cantu poolel säras Riccardo Chinellato 33 punktiga ning Gabriele Gatti lisas 21 silma.

Cantu meeskond mängib nüüd teisipäeval Roma Stella Azzurraga mängus, mille võitja pääseb Torinos peetavale finaalturniirile.