fbpx
Close

Kristian Kullamäe oli Hispaanias 20 punktiga võidumängu peaarhitekt

-Kristian Kullamäe ja Real Canoe | Real Canoe Natación Club Facebook

-Kristian Kullamäe ja Real Canoe | Real Canoe Natación Club Facebook

Eesti koondislase Kristian Kullamäe klubi Madridi Real Canoe NC hooaja algus Hispaania esiliigas (LEB Gold) pole olnud just kergete killast, kuid täna võeti hooaja teine võit. Võõral väljakul alistati liigatabeli tippu kuuluv B The Travel Band Mallorca-PA meeskond skooriga 78:66 (22:18, 16:13, 16:11, 24:24).

Real Canoe kontrollis kogu kohtumist, olles parem nii visetel kui ka lauavõitluses. Meeskonna selgeks liidriks kerkis Kristian Kullamäe, kes 21 minutiga tõi 20 silma (kahesed 7/8, kolmesed 2/6), olles sellega kogu kohtumise parim. Lisaks võttis kolm lauapalli, jagas kaks korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike ja pallikaotuse ning kolm viga. Facundo Corvalan viskas 14 silma ning Herve Kabasele 10.

Kullamäe on toonud sel hooajal keskmiselt 20 mänguminutiga 12,6 punkti, kaks lauapalli ning jaganud kaaslastele 1,1 korvisöötu kohtumises. Kahepunktivisete tabavus on 54,3% ja kolmestel 40%.

Liigatabelis hetkel neljandal kohal oleva Mallorca-PA parimad olid Boris Barac 14 ning Alejandro Maiquez 12 punktiga.

Võiduga tõusis Real Canoe viimaselt positsioonilt kaks kohta ülespoole ning nüüd ollakse 16ndad. Järgmine kohtumine 29. novembril kodusaalis on Eesti korvpallisõprade maiuspala. Kokku minnakse Rauno Nurgeri meeskonna CB Breoganiga.

scroll to top