Konontšuk aitas Southern Missi hooaja teise võiduni, Ehala koduülikool sai kaotuse

-Artur Konontšuk | Foto: Siim Semiskar

Artur Konontšuki koduvõistkond sai eile õhtul USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kirja võidu, Anna-Helena Ehala oma pidi aga läinud öösel vastaste paremust tunnistama.

Konontšuki kodumeeskond Southern Miss Golden Eagles võõrustas üliõpilasliiga NAIA kõrgemasse divisjoni kuuluvat William Carey Crusadersit, kes alistati kindlalt tulemusega 83:64. Southern Miss juhtis esimese 12 minuti järel juba 30:14 ning hoidis turvalist edumaad mängu lõpuni.

Algviisikus alustanud Konontšuk mängis kokku 24 minutit, mille jooksul kogunes tema arvele 9 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 2/10, vabavisked 1/2), üks lauapall, üks resultatiivne sööt, üks pallikaotus ja üks isiklik viga.

Southern Miss on hooaega alustanud kahe võidu ja kolme kaotusega. Täna sõidetakse Bahamale, kus toimub kaheksa meeskonna osavõtul Battle 4 Atlantis miniturniir. Avamängus kohtub Southern Miss Eesti aja järgi kolmapäeva öösel vastu neljapäeva NCAA tippu kuuluva Gonzagaga.

Anna-Helena Ehala kodunaiskond Cal Poly Mustangs jäi võõral väljakul 41:66 alla Arizona State Sun Devilsile. Esimese seitsme ja poole minuti järel juhtisid külalised veel 10:9, kuid seejärel läks Arizona State oma teed.

Ehala sai mänguaega mõlema poolaja lõpus, kokku veidi üle minuti. Ühtegi statistilist näitajat eestlanna kirja ei saanud.

Cal Poly on nüüd kogunud ühe võidu ja neli kaotust. Järgmine mäng peetakse reedel, kui võõrustatakse Old Dominioni.