Kullamäe ja Drell alustasid hooaega 43-punktise kaotusega

-Kristian Kullamäe ja Baunach | Foto: Baunach Young Pikes Facebook

Kristian Kullamäe ja Henri Drelli koduklubi Baunach Young Pikes alustas hooaega Saksamaa esiliigas ProA-s, kui võõrsil kaotati Hamburgi Towersile 43 punktiga.

Baunachi jaoks algas kohtumine raskelt ja esimene veerandaeg lõppes Hamburgi juhtimisel 32:15. Poolajaks kaotus suurenes ning vaheajale mindi seisul 63:26. Hamburgi hoog ei raugenud ka kolmandal veerandajal, mis lõppes kodumeeskonna 48 punktilise eduga 90:42. Viimasel veerandajal suutis Baunach vahe veidi vähendada, kuid hästi viskeid tabanud Hambrurgilt tuli vastu võtta 109:66 kaotus.

18-aastane ja 205 cm pikkune Drell kogus 20,5 minutiga 7 punkti (kahesed 0/2, kolmesed 1/3, vabavisked 4/7).  Lisaks sai ta protokolli kirja ühe lauapalli, kaks pallikaotust ja 5 isiklikku viga. 19-aastane ja 195 cm pikkune Kullamäe viskas uue koduklubi eest 21,5 minutiga 5 punkti (kahesed 1/3, kolmesed 1/2). Lisaks andis ta kaks resultatiivset söötu, hankis ühe lauapalli, tegi 5 pallikaotust ja ühe vea.

Hamburgi parimad skooritegijad olid Andrew Barham 21 punkti ja Justin Tafari Raffington 19 silmaga. Baunachi poolt oli resultatiivseim Daniel Keppeler 13 punktiga.

Eestlaste koduklubi Baunach Young Pikesi järgmine liigamäng toimub 30. septembril, kui võõrsil minnakse vastamisi Rostocki Seawolves’iga.