Lass viskas Duquesne’i võidumängus 11 punkti

-Kadri-Ann Lass | Foto: Siim Semiskar

Kadri-Ann Lass ja Duquesne Dukes said USA üliõpilasliigas NCAA hooaja teise võidu, kui pühapäeval alistati võõrsil Saint Francis Red Flash 93:73.

Lass alustas mängu hästi ja tõi esimesel veerandil naiskonna parimana 6 punkti. Avaveerandi 26:18 võitnud Duquesne eduseisu käest ei andnud ning võitis kohtumise kindlalt 93:73 (26:18, 30:23, 21:14, 16:18). NCAA hooaega kesiselt alustanud Duquesne jätkab kahe võidu ja kolme kaotusega.

Algviisikus alustanud eestlanna viibis väljakul 24 minutit, mille jooksul viskas 11 punkti (kahesed 3/6, vabavisked 5/6), võttis 5 lauapalli, andis 3 resultatiivset söötu ja tegi ühe vea.

Naiskonna resultatiivseim oli serblanna Julijana Vojinovic 18 punktiga, vastaste parim oli 21 silma toonud Karson Swogger.

Järgmise NCAA kohtumise peavad Lass ja Duquesne ööl vastu neljapäeva, 29. novembril, kui võõrsil minnakse vastamisi Kent State’i naiskonnaga.