fbpx
Close

Maaja Bratka ja Kadri-Ann Lass olid koduklubides resultatiivsed

Avatar
-Maaja Bratka | Foto: Siim Semiskar

Eesti naiste koondise korvialused liidrid Kadri-Ann Lass ja Maaja Bratka olid möödunud nädalavahetusel mõlemad võitlemas oma koduklubide eest vastavalt Poola kõrgliigas ja Prantsusmaa esiliigas. Individuaalselt tegid mõlemad ilusad esitused, kuid naiskondlikult saatis edu vaid Bratkat.

Poola kõrgliigas pidi Krakowi Wisla küll tunnistama Gdynia Arka kindlar 88:55 paremust, kuid meile hea uudisena oli Krakowi üheks resultatiivsemaks Kadri-Ann Lass.

23-aastane ja 190 cm pikkune eestlanna alustas kohtumist algrivistuses ja teenis oma naiskonnas kõige rohkem mänguaega – 36.14. Lassi arvele kogunes 13 punkti (kahesed 6/11, vabavisked 1/1), 5 lauapalli ja ühe korvisöödu.

Krystal Vaughn viskas Krakowi särgis samuti 13 punkti. Legendaarse lätlase Gundars Vetra juhendatava Gdynia poolel kogus Rebecca Allen 19 punkti.

Gdynia Arka on Poola naiste kõrgliigas täisedu kaheksa võiduga juhtimas, Krakowi Wisla (3-3) on 12 tiimi hulgas 8. positsioonil.

Prantsusmaa naiste esiliigas tegi ilusa esituse Maaja Bratka, kes aitas Montbrisoni naiskonna kodusaalis 78:57 võidule Mondeville’i üle.

Veidi vähem kui 27 minutit platsil viibinud eestlanna tõi oma tiimi paremuselt teisena 19 silma (kahesed 4/10, kolmesed 3/4, vabavisked 2/2), 6 lauapalli, 2 resultatiivset söötu, 2 vaheltlõiget, 4 isiklikku viga ja ühe pallikaotuse.

Võitjate parimana kogus Olga Maznichenko 22 punkti, 9 söötu ja 8 lauapalli. Kaotajatest paistis silma Kimberley Gaucher 16 punkti, 11 lauapalli ja 5 sööduga.

Prantsusmaa naiste esiliiga tabelis on Montbrison 3 võidu ja 2 kaotusega 12 naiskonna hulgas 5. kohal, seejuures tõusti värskelt mööda oma viimasest vastasest Mondeville’ist, kes jätkamas samuti skooriga 3-2.

scroll to top
Inline
Inline