Maide ülikool pikendas koduvõitude seeria 28-mänguliseks, Jürgensi meeskond kaotas

-Marten Maide | Foto: Jessie Adell Rogers/Liberty University

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis mängivatest Eesti korvpalluritest käisid möödunud ööl väljakul Marten Maide ja Carlos Jürgens, kelle meeskonnad teenisid vastavalt suure võidu ning kaotuse.

Maide kodumeeskond Liberty Flames võõrustas kristlike kolledžite liigas NCCAA mängivat Carver Cougarsit, kes alistati koguni 91:38 (53:19). Liberty meeskonna peatreener Ritchie McKay andis mänguaega kõigile 16 pallurile.

Pingilt sekkunud Maide viibis platsil 10 minutit, mille jooksul kogunes tema arvele seitse punkti (kahesed 2/2, kolmesed 1/2), üks lauapall, kaks resultatiivset söötu, üks blokeeritud vise, kaks vaheltlõiget ja üks isiklik viga.

Liberty on võitnud nüüd kodus 28 mängu järjest, mis on NCAA-s teiseks pikim käimasolev koduvõitude seeria. Kokku on sel hooajal võidetud seitse ja kaotatud kolm kohtumist.

Maide kolmene:

Jürgensi koduvõistkond Oral Roberts Golden Eagles kaotas võõrsil Oklahoma Soonersile 65:79 (22:40). Juba esimese kahe minutiga 0:7 taha jäänud Oral Roberts oli terve kohtumise jooksul tagaajaja rollis.

Kohtumist pingilt alustanud Jürgens mängis 14 minutit ja viskas selle ajaga neli punkti (kahesed 1/3, kolmesed 0/1, vabavisked 2/2).

Oral Robertsil on sel hooajal kirjas kolm võitu ja neli kaotust.