Mailis Pokk oli Prantsusmaal veerandfinaalseeria avamängus resultatiivne

-Mailis Pokk | Foto: Mathieu Visade

Eesti naiste korvpallikoondislane Mailis Pokk ja tema koduklubi Landes Basket alustasid kolmapäeval Prantsusmaal veerandfinaalidega. Esimeses kohtumises tuli alla vanduda Montpellier Lattes naiskonnale 83:73 (24:17, 13:17, 19:18, 27:21).

Mailis Pokk sekkus mängu vahetusest ning viibis väljakul 14 minutit, mille jooksul viskas 9 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/2, vabavisked 4/4), võttis ühe lauapalli ja tegi ühe isikliku vea.

Landes Basketi parimana viskas Romana Hejdova 14 punkti. Celine Dumerc toetas teda 12 punktiga ning Marie Michelle Milapie 11 punktiga. Võitjate parimana kogus Helena Ciak kaksikduubli, 18 punkti ning 15 lauapalliga, millest 12 ründelauast. Samantha Whitcomb viskas 15 ning Ornella Bankole 12 silma.

Kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria teine mäng toimub laupäeval, 20 aprillil Landes Basketi koduväljakul.