Mailis Pokk tegi Landes Basketi põhiturniiri viimases mängus hooaja parima esituse

-Mailis Pokk | Foto: Mathieu Visade

Prantsusmaa kõrgliigas mängiva Mailis Poki koduklubi Landes Basket alistas laupäeval põhiturniiri viimases mängus Villeneuve D’Ascqi 77:71 (19:17, 18:19, 18:23, 22:12).

Eestlanna Mailis Pokk sekkus kohtumisse pingilt ning tegi hooaja parima mängu, kui tõi naiskonnale 15 minutiga 12 punkti (kahesed 2/2, kolmesed 2/3, vabavisked 2/2), hankis kolm lauapalli ja tegi ühe isikliku vea.

Kohtumise parimana tõi Markeisha Gatling Landes Basketi poolelt 14 silma. Villeneuve D’Ascqi resultatiivsemad olid 12 punkti toonud Laetitia Kamba ja Shante Marie Evans.

Kõigis 22 mängus platsile pääsenud Poki põhiturniiri keskmisteks näitajateks jäid 3,7 punkti, 1,9 lauapalli ja 0,6 resultatiivset söötu.

Landes Basket lõpetas hooaja 12 võidu ja 10 kaotusega, millega kindlustati turniiritabelis kuues koht. Play-offis läheb Poki naiskond vastamisi põhiturniiri kolmandana lõpetanud Lattes Montpellieriga, kellele mõlemad hooajasisesed mängud kaotati (81:86 ja 50:51) . Kahe võiduni kestev veerandfinaal algab 17. aprillil võõrsil.