fbpx
Close

Märgilise tähiseni jõudnud Lass kodunaiskonda kaotusest päästa ei suutnud

-Kadri-Ann Lass | Foto: Duquesne Athletics

-Kadri-Ann Lass | Foto: Duquesne Athletics

Kadri-Ann Lassi kodunaiskond Duquesne Dukes sai USA üliõpilasliigas NCAA kolmanda kaotuse järjest, kui läinud öösel jäädi võõrsil UMass Minutewomenile alla 66:69 (15:16, 19:9, 9:29, 23:15).

Mängu juhatas sisse Lassi kahepunktivise, mis jäi naiskonna ainsaks tabavaks pealeviskeks esimese 3 ja poole minuti jooksul. Duquesne kaotas avaveerandi ühe punktiga (15:16), kuid pääses teise perioodi alguses juhtima ning suundus poolajapausile 34:25 eduseisus. Kolmas veerandaeg kuulus aga täielikult võõrustajatele ja viimasele neljandikule läks Duquesne vastu juba 43:54 kaotusseisus. Viimase veerandi alguses pääses UMass koguni 14 punktiga ette, kuid seejärel hakkas Duquesne jõudsalt vahet vähendama ning 25 sekundit enne mängu lõppu jõuti vaid ühe punkti kaugusele (66:67). Seejärel tabas UMassi mängija Hailey Leidel 2 vabaviset, kuid Duquesne enam korvini ei jõudnud.

Algviisikus alustanud eestlanna viibis väljakul 36 minutit, mille jooksul viskas 12 punkti (kahesed 6/11, kolmesed 0/1), hankis 5 lauapalli, blokeeris 2 vastaste pealeviset ja tegi 2 pallikaotust ning ühe isikliku vea.

Lass on tänavusel hooajal 22 mängu jooksul visanud keskmiselt 11,2 punkti, olles sellega oma naiskonna parim skooritegija. Kogu ülikoolikarjääri jooksul on eestlanna nüüd kogunud 1257 punkti, millega ta tõusis Duquesne’i kõigi aegade punktitabelis 16. kohale.

Duquesne jätkab Atlantic 10 konverentsis 5. kohal, olles kogunud 5 võitu ja 4 kaotust. Kogu hooaja lõikes on naiskond saanud 11 võitu ja 11 kaotust. Järgmise kohtumise peab Duquesne juba sel pühapäeval, kui kodusaalis võetakse vastu Daytoni Ülikooli naiskond.

scroll to top