fbpx
Close

Marten Maide: nüüd saab rohkem individuaalset trenni teha ja koondiseks valmistuda

-Marten Maide | Foto: Jonathan Aguallo (@aguallostudios)

-Marten Maide | Foto: Jonathan Aguallo (@aguallostudios)

Marten Maide keskkool Carmel Christian tuli laupäeval esmakordselt osariigi meistriks, kui NCISAA sarja finaalis alistati teisel lisaajal 74:72 Gaston Day meeskond. Eestlane pidi poolfinaalis saadud jalavigastuse tõttu mängu kõrvalt vaatama.

“Platsi kõrvalt oli üpris keeruline seda mängu vaadata,” sõnas Maide portaalile Korvpall24.ee. “Vaheajaks jäime kümne punktiga taha ja siis oli küll soov vorm selga tõmmata, aga õnneks meie tiim võttis teiseks poolajaks ohjad enda kätte ning saime väga raske võidu. Endal oli närv korralikult sees, kuna mäng läks ikkagi kahe lisaaja peale.”

Oma väänatud hüppeliigese ja tuleviku kohta rääkis noor tagamees: “Jala olukord pole kõige hullem ja loodetavasti saan kahe nädala pärast jälle korralikult trenni teha ning klubikorvpalli mängida. 4. märtsil on juba Team Charlotte tryoutid ning sealse tiimiga on mul enne suve algust kokku viis turniiri.”

Kuna keskkoolihooaeg sai läbi, siis Maide sõnul jagub nüüd rohkem aega oma oskuste lihvimiseks: “Nüüd hakkan rohkem individuaalset trenni tegema ning ka koondisemängudeks valmistuma. Tulen arvatavasti 25. mail Eestisse ning saan koondisetsükli kaasa teha.”

Maide peaks vanuse järgi olema U18 koondise kandidaat ning peatreener Indrek Reinbokiga oldi viimati ühenduses novembris.

scroll to top