fbpx
Close

Martin Dorbek: peame video pealt üle vaatama, mis teisel poolajal juhtus

-Martin Dorbek | Foto: Siim Semiskar

-Martin Dorbek | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond alustas Alexela korvpalli meistriliiga finaalseeriat raske 98:95 võiduga Tartu Ülikooli vastu. Poolajaks juhtisid kalevlased 21 punktiga, kuid kohtumise viimastel minutitel oli eduseis kahanenud vaid ühele punktile. Suuresti Isaiah Briscoe punktidest suudeti võit ikkagi koju jätta.

Cramo tagamängija Martin Dorbeku sõnul õnnestus Tartul mängu tagasi tulla tänu ootamatule taktikale. “Peame vaatama, mis teisel poolajal juhtus. Nad muutsid oma taktikat – olid mingid maa-ala variatsioonid, millega me ei saanud hästi hakkama ja jäime passiivseks. Tekkisid küll head viskekohad, aga teisel poolajal ei läinud need sisse. Oleme järgmises mängus kindlasti paremini selleks valmis,” ütles Dorbek ERR-ile antud intervjuus.

Tema sõnul ei tekkinud eksimused kindlasti võidutunde pealt, sest seeria käib ikkagi nelja võiduni. “Vaatame video pealt järele. Üks päev on aega valmistuda ja siis on uus mäng. Kindlasti olime valmis, aga meie skautingus polnud seda maa-ala, mida nad lõpus mängisid. Peame selleks valmistuma ja omad järeldused teisest poolajast tegema.”

Tartu ääremängija Kristjan Kitsing tõdes, et kohtumise esimene pool kuigi põnevat mängu lõppu ei tõotanud. “Alguse jäime väga hätta, Kalev surus päris korralikult meid oma rünnakutest välja. Lõpus võtsime aga järgi ning läks napiks. Räägime mäng korraga ja üritame oma parima anda, ega siin muud pole,” ütles Kitsing.

scroll to top