fbpx
Close

Mis on live panustamine korvpallis ja kuidas seda teha?

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Live panustamine on tuntud ka kui mängusisene panustamine ning see on süsteem, kus spordiüritustele saab panuseid teha ka pärast selle algust. See tähendab, et mängija saab mängu ajal panustada korvpalli võistluste erinevatele aspektidele. Reaalajas panustamise korral ei pea te statistikat uurima, sest et olete ise tegevuse keskel.

Kuidas korvpalli live panustamine töötab?

See on üsna lihtne. Kihlveokontoritel on enne sündmuse või mängu algust olemas koefitsiendid. Koefitsiendid muutuvad mängu ajal olenevalt sellest mis mängus juhtub. Näiteks kui meeskonnal on enne mängu alustamist suured koefitsiendid, kuid mängu käigus hakkab teine ​​meeskond juhtima, muutub koefitsient viimase kasuks. Muidugi võib esimene meeskond võita, kuid võimalused on väikesed. Sellega suureneb nende tõenäosus. See tähendab, et kui panustate mängu ajal esimesele meeskonnale, saate parema koefitsiendi kui siis, kui panustate panuse enne mängu algust.

Koefitsientide muutusi mõjutavad muud tegurid peale mänguskoori. Iga võistluse käigus toimuv tegevus mõjutab võimalikku tulemust ja see muudab panustamise koefitsiente automaatselt. Kui spordiürituse ajal leiab aset oluline sündmus, peatab kihlveokontor kihlveoprotsessi tavaliselt mõneks sekundiks. Selliseks sündmuseks võib olla näiteks lõpusekundi vise. See võimaldab arvutialgoritmil välja töötada uued koefitsiendid. Pärast seda kihlveod jätkuvad. Võite eeldada, et see juhtub võistluse käigus mitu korda.

Millised on korvpalli live panustamise eelised?

Live panustamisel on palju eeliseid. Esiteks võite enne panuse tegemist jälgida mängustsenaariumit. Kui teile meeldib meeskond, kes mängib mängus, ning seis tundub liiga tasavägine, siis võite enne panuse tegemist oodata paar minutit, et näha, mis juhtub. Samuti ei pea te panustama ainult skooridele. Live panustamine võimaldab teil panustada mängu erinevatele aspektidele. See annab rohkem võimalusi erinevate variantide võitmiseks.

Live ennustused võimaldavad ka meelt muuta. Näiteks võib statistika näidata, et konkreetne meeskond on järjestikune kaotaja. Mõni minut pärast mängu algust võib aga avastada, et tegemist on tugevalt mängiva meeskonnaga, samas kui pealtnäha suurepärasel meeskonnal ei tule mäng täna hästi välja. Võite teha vastandliku panuse uusima teabe põhjal, mis teil pärast mängu algust on.

Kuidas erineb live panustamine live kasiinodest?

Tuleb ette, et inimesed ajavad segamini live kasiinod ja live panustamise. Tegelikult on need kaks erinevat asja, sest live kasiinodes saab mängida selliseid mänge nagu näiteks rulett, blackjack ja muud, kuid on võimalik, et need samad mängukohad ei paku live panustamise võimalust. Seda võimalust pakuvad üldiselt need kasiinod, kelle lehel on olemas ka tavaline spordiennustus võimalus.

Kokkuvõte

Korvpalli live panustamine annab mängijatele mängude ajal saadaoleva teabe tõttu paremad võimalused võita. See ei tähenda, et live ennustustega võidetakse alati. Parima mängijaga, nagu näiteks enim teeniv Lebron James, meeskonnas võib väljakul olles tekkida vigastus ja see võib mõjutada meeskonna tulemust. Mängu käigus võib kõike juhtuda ja võit pole kunagi garanteeritud.

scroll to top