Morsad püsivad Rahvaliigas napilt kaotuseta, võidulisa said ka Eelviimased ja LakiLakid

Optibet Tallinna Rahvaliiga II divisjonis täiseduga jätkavad Morsad said pühapäeval oma hooaja kuuenda võidu, alistades tasavägises mängus Nordauto. Võidulisa teenisid ka LakiLakid ja Eelviimased, kes mängisid üle vastavalt Retlar/BC Forwardsi ning Coop/Mefabi.

-Morsad - Nordauto | Foto: Siim Semiskar

-Morsad – Nordauto | Foto: Siim Semiskar

LakiLakid – Retlar/BC Forwards 57:53 (12:14, 10:7, 17:17, 18:15)

Avaveerandi 2 silmaga kaotanud LakiLakid alistasid väga tasavägises kohtumises Retlar/BC Forwardsi 4 punktiga. LakiLakid on nüüd liigatabelisse kogunud neli võitu ja kaks kaotust, Retlar/BC Forwards sai kolme võidu kõrvale kolmanda kaotuse.

Võitjate parim oli Gert Kuuskmäe, kes viskas üleplatsimehena 24 punkti. Freddy Haljandi lisas 10 ja Kristo Krinpus 6 silma. Retlar/BC Forwardsi parimatena tõid Rain Aun ja Aivar Soorand mõlemad 13 punkti. Karel Kask sai kaotusmängus kirja 10, Denis Gradusov 9 ning Madis Laas 6 silma.

Coop/Mefab – Eelviimased 70:79 (16:19, 15:17, 24:15, 15:28)

Eelviimased võitsid avapoolaja 5 punktiga, kuid kolmas veerand kuulus Coop/Mefabi meeskonnale, kes läks otsustavale perioodile vastu 55:51 eduseisus. Viimasel kümnel minutil haarasid initsiatiivi taaskord Eelviimased, kes võitsid veerandi 13 ja kogu kohtumise 9 punktiga. Eelviimased jätkavad II divisjonis viie võidu ja ühe kaotusega, Coop/Mefabil on liigatabelis kirjas kolm võitu ja kolm kaotust.

Võitjate resultatiivseim oli Frederik Ross, kes tõi 21 punkti. Kahekohalise punktisummani jõudsid veel Riho Usar 18, Andre Sild 12, Kristjan Einroos 11 ja Lauri Hilep 10 punktiga. Coop/Mefabi poolelt kerkis üleplatsimeheks Reigo Nõmm, kes viskas 31 silma. Randel Päid tõi 16 punkti ning Timo Kark ja Rene Pärnpuu lisasid mõlemad 8 silma.

Nordauto – Morsad 72:75 (15:18, 18:17, 22:21, 17:19)

Liigatabeli liidrid Morsad alistasid tasavägises mängus Nordauto 3 punktiga ning jätkavad täiseduga, olles võitnud kõik kuus seni peetud kohtumist. Nordauto sai nelja võidu kõrvale teise kaotuse.

Võitjate poolelt kerkis üleplatsimeheks Mirko Kiison, kes sai kirja 22 silma. Kris Kallas toetas teda 15, Marko Kaljuvee 12 ja Tõnis Sepp 9 punktiga. Nordauto resultatiivseim oli 19 punktiga Andre Sandla. Ülar Liivas lisas 15, Lauri Nurgamaa 14 ning Steven Saal 13 silma.

II divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Tallinna Rahvaliiga II divisjoni mängud jätkuvad laupäeval, 15. detsembril, kui omavahel lähevad vastamisi Nordauto – Toyota, Wildix/Esecom – BC Connection ja Keskturu Kossuklubi – Audentes.