Nädalavahetusel kaotuse saanud Lass ja Wisla naasid võidurajale

-Kadri-Ann Lass | Foto: Wisla Krakow Facebook

Eesti koondislase Kadri-Ann Lassi koduklubi Krakowi Wisla teenis Poola naiste kõrgliiga kahes viimatises kohtumises kaotuse ning võidu.

Läinud laupäeval peetud mängus mindi kodusaalis vastamisi lähirivaali AZS-UMCS Lubliniga, kellele jäädi alla 52:70 (11:17, 11:24, 21:20, 9:9). Algviisikusse kuulunud eestlanna sai mänguaega 29 minutit, mille jooksul kogunes tema arvele 2 punkti (kahesed 1/6), 7 lauapalli, üks resultatiivne sööt, üks vaheltlõige ja 3 isiklikku viga.

Kolmapäevases kohtumises alistas Krakowi Wisla aga kodus tabeli viimase AZS Gdanski Ülikooli 65:40 (18:8, 16:6, 19:18, 12:8). Taaskord algviisikus alustanud Lass viibis sedapuhku väljakul 32 minutit ning kogus selle ajaga 12 punkti (kahesed 6/11, vabavisked 0/1), ühe lauapalli, 2 resultatiivset söötu, 3 vaheltlõiget, 2 pallikaotust ja sama palju isiklikke vigu.

Liigatabelis hoiab Wisla 12 punktiga kaheksandat ehk viimast play-offi viivat kohta, olles kogunud neli võitu ja neli kaotust. Järgmise kohtumise peab Lassi koduklubi juba laupäeval, kui võõrsil minnakse vastamisi Gdanski Tehnikaülikooli naiskonnaga.