Naistekoondislased välismaal: Lass naiskonna parim, Pulk skoori ei avanud

-Kadri-Ann Lass | Foto: Siim Semiskar

Välismaal kõrgliigades mängivad Kadri-Ann Lass ja Janne Pulk tunnistasid mõlemad selle nädala mängudes vastaste paremust. Lass ja Krakowi Wisla kaotasid 65:77 Gorzow Wielkopolski PolskaStrefaInwestycji Enea naiskonnale, Pulk ja Hannover 59:82 XCYDE Angels klubile.

Poola kõrgliigas mängiv Lass oli kaotusmängus naiskonna parim 18 punktiga (kahesed 6/11, kolmesed 1/2, vabavisked 3/3). Eestlanna andis 31 minutiga 3 resultatiivset söötu, võttis 3 lauapalli ja tegi 2 vaheltlõiget. Lassi toetas Chloe Wells, kes 35 minutiga sai kirja 14 punkti, kuid mäng lõppes kaotusega 65:77.

Krakowi Wisla jäi selgelt alla lauapallidega, mida mängu peale võeti kokku 22, vastaste 37 vastu. Võitjate poolel oli parim 24 punkti visanud ja 5 lauapalli võtnud Kahleah Copper, Cheridene Green lisas 18 punkti ja 8 lauapalli.

Janne Pulk ja TH Hannover said Saksamaa kõrgliigas samuti kaotuse. Kohtumine XCYDE Angels-iga lõppes skooriga 59:82. Eesti naistekoondislase esitlus jäi tagasihoidlikuks, platsil viibitud 14 minuti ja 6 võetud viskega Pulk skoori avada ei suutnud. Mängu lõpuks oli kirjas 1 resultatiivne sööt ja 3 isiklikku viga. Hannoveri suurimaks punktitoojaks oli 25 minutit platsil viibinud ja 23 punkti visanud Aliaksandra Tarasava. Võitjate parim oli Luisa Geiselsöder 25 punktiga.