fbpx
Close

NBA mängud peatatud, Euroliiga vastas samaga

Avatar
-NBA | Foto: Pixabay

Täna öösel tuli ilmsiks, et Utah Jazzi keskmängija Rudy Gobert on nakatunud koroonaviirusesse, mispeale peatas NBA kohe teadmata ajaks kõik edasised mängud. Seni oli kaalutud kohtumiste pidamist tühjade tribüünide ees, kuid pärast mängija nakatumist võeti kiiresti vastu vältimatu otsus kõik mängud ära jätta.

Siiani pole teada, kas ja millal põhihooaja mängudega jätkatakse, kindlasti võib arvestada vähemalt kahenädalase pausiga, et kõik prantslase Ruby Gobert’iga kokku puutunud mängijad saaksid läbida karantiini. Eelkõige puudutab see Utah Jazzi viimaste päevade vastaseid, kelle hulka kuuluvad Toronto Raptors, Detroit Pistons, Boston Celtics, New York Knicks ja Cleveland Cavaliers. Algse kalendri järgi oleksid pidanud play-off’i mängud algama 18. aprillist.

Mõistagi on ärevad ajad ka Euroopa korvpallis. Kuna mitmes riigis on spordiüritused juba ära jäetud või edasi lükatud ja WHO kuulutas eile koroonaviiruse puhangu ametlikult pandeemiaks, oli ka Euroliiga sunnitud järgima teiste liigade eeskuju ja kõik edasised mängud ajutiselt peatama. Seni pole kindel, kui kauaks mängukeeld jõusse jääb.

scroll to top
Inline
Inline