fbpx
Close

Optibet Tallinna Rahvaliiga veebruari MVP auhinnad läksid Audentese ja Lival BC liidritele

-Carl Sooär ja Sven Rungi | Fotod: Siim Semiskar

-Carl Sooär ja Sven Rungi | Fotod: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliigas selgusid järjekordsed kuu parimad mängijad, kui saame teatavaks teha kiirelt mööda vuhisenud veebruaris hiilanud pallurid. I divisjoni kuu kõige väärtuslikuma mängija tiitel läheb Lival BC tsentrile Sven Rungile ja II divisjonis saab sama au endale Audentese mängumees Carl Sooär. Parimatele paneb auhinnad välja FitMode’i ning A Le Coq.

Kuna veebruar oli tavapäraselt lühem ning väiksema mängudearvuga kuu ning võistkondadel on erinevalt peetud mängude arvu tõttu põhihooaja otsustavas faasis ka mõnevõrra erinev koormus, siis otsustas liiga juhatus rahvahääletust mitte korraldada ning veebruari parimad ise välja valida.

I divisjonis oli mitu korralikku kandidaati, kelle vahel osutus valituks tabeli keskel heitleva Lival BC 35-aastane ja 191 cm pikkune liider Sven Rungi, kes oli veebruaris heas hoos nii individuaalselt kui aitas ka tiimil võita kõik lõppenud kuul peetud kolm matši. Kuu alguses 77:70 võidumängus A Le Coqi vastu kogus ta üleplatsimehena 28 punkti, kuu keskel napis 62:60 võidumängus Omniva vastu 22 silma ja lõpetas mees veebruari samuti võidukalt, kui tema 18 punkti toel alistati 64:51 MGT Team.

Äramärkimist väärib kindlasti ka Rimi snaiper Risto Lunts, kes paugutas viiekesi mänginud Park Minigolfi vastu 10 kolmest ja 30 punkti ning jätkas samuti puuduliku koosseisuga mängule tulnud SkyMobile’i vastu 18 silmaga. Silma paistis ka Kontsertlavad.ee tiimi üks liidreid Argo Klemmer, kes Aexpo/Estravani vastu tõi 25 ning MGT Teami vastu 16 silma. Alati suurt rünnakuraskust kandev MGT Teami liider Vitali Šerstnjov tõi kolmes veebruarikuu kaotusmängus vastavalt 31, 29 ja 28 punkti.

II divisjonis kerkis teiste hulgast esile tabeliliidri Audentese poolel kaks head esitust teinud 20-aastane tagamängija Carl Sooär, kes 93:73 võidumängus Coop/Mefabi vastu tabas neli kolmest ja kogus 28 silma ning 80:71 võidumängus Wildix/Esecomi vastu tõi 26 punkti.

Suurimat konkurentsi pakkus veebruari MVP valimisel Sooärele meeskonnakaaslane Riko Roosnurm, kes tegi samuti kaks väga korralikku esitust, kui kogus oma kahes mängus vastavalt 22 ja 21 punkti. Loomulikult paistis silma ka tänavu korra juba kuu parima mängija auhinna võitnud Reigo Nõmm Coop/Mefabi meeskonnast, kes just Audentese vastu tabas 7 kolmest ja kogus lõpuks 41 punkti ning BC Connectioni vastu tõi 28 silma.

scroll to top