fbpx
Close

Paide Viking Window peatreener kiitis Viimsi publikut: kuigi kaotasime, siis korvpall võitis

KK Viimsi/Noto - Paide Viking Window | Foto: KK Viimsi

KK Viimsi/Noto – Paide Viking Window | Foto: KK Viimsi

Reedel Viimsis, Karulaugu Spordikeskuse korvpallihallis toimunud Saku I liiga neljanda vooru kohtumiselt teenis Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond KK Viimsi/Noto hooaja kolmanda võidu, kui 89:79 mängiti üle Paide Viking Window.

Kui möödunud hooajal olid meeskondade mõlemad omavahelised mängud lõppenud kodumeeskonna võiduga, siis põnevat heitlust võis eeldada ka sel korral. Lisaks tekitas põnevust veel käesoleva aasta alguses Eesti rahvusmeeskonda esindanud ja seni Olybet Eesti-Läti Korvpalliliigas TalTechi ridades pallinud Sten Olmre liitumine Kesk-Eesti viikingitega.

KK Viimsi/Noto edusse viis punkti panustanud klubi kasvandik Kevin Sünd tõi pressiteate vahendusel võidu võtmena välja paranenud kaitset: “Võidu tõi see, et mängisime lõpuks kaitses hästi ja tegime oma asjad ära. Rünnakul olime pigem nende tempos, aga siis saime mänguplaani tööle.”

Viimsi peatreener Valdo Lips pidas oluliseks just kodupubliku ees saadud võitu: “Jäin rahule kahe asjaga: esiteks, publik oli jälle saalis meile kaasa elamas ja teiseks, saime võidu just siin Karulaugu Spordikeskuses oma toetajate ees kätte.”

Paide peatreener Janno Viilup suutis hoolimata kaotatud mängust korvpalli üldise arengu osas leida palju positiivset: “Suurepärane atmosfäär. 200 ja enam publikut. Kuigi meil võita täna ei õnnestunud, siis korvpall võitis. Saal on lihtsalt super, kuna pealtvaatajad on väga lähedal.”

Paide Viking Window meeskonda ootab kohe otsa ka teine raske võõrsilmäng, kui reedel kohtutakse Tiit Soku KK saalis esiliiga valitseva meistri Betoonimeister/Tskk/SK Nordiga. Viimsi/Noto hooaeg jätkub samuti reedel võõrsil, kui külla sõidetakse Tartu Ülikool/Kuremaa SK tiimile.

scroll to top