Park Minigolf jätkas võiduga Online Media üle, Aexpo/Estravan alistas Omniva

-Park Minigolf - Online Media | Foto: Siim Semiskar

-Park Minigolf – Online Media | Foto: Siim Semiskar

Laupäeval peetud Optibet Tallinna Rahvaliiga I divisjoni kohtumistes teenisid võidulisa liigatabeli liider Park Minigolf ja Aexpo/Estravan, kes alistasid vastavalt Online Media ning Omniva.

Omniva – Aexpo/Estravan 61:84 (16:18, 16:18, 17:21, 12:27)

Avapoolaja mõlemad veerandid 18:16 võitnud Aexpo/Estravan pani täiskäigu sisse viimasel veerandil ning alistas Omniva 23 punktiga. Ühe kaotuse kõrvale neljanda võidu teeninud Aexpo/Estravan jätkab liigatabelis kolmandal kohal, Omniva paikneb kahe võidu ja nelja kaotusega üheksandal positsioonil.

Aexpo/Estravani resultatiivseim oli Kristjan Prüüs, kes viskas üleplatsimehena 20 punkti. 5 kolmepunktiviset tabanud Karl Erich Orgusaar toetas teda 17 ja Kaspar Osila 14 punktiga. Jarlet Mägi ning Jaan Lorens lisasid võidumängus vastavalt 12 ja 9 silma. Kaotajate parimana viskas Marko Enula 16 punkti. Aare Aruniit ja Martin Pretke lisasid mõlemad 10 ning Ronald Rästa 9 silma.

Park Minigolf – Online Media 80:64 (18:19, 30:18, 15:14, 17:13)

Avaveerandi ühe silmaga kaotanud Park Minigolf haaras initsiatiivi teisel perioodil ning võttis Online Media üle 16-punktilise võidu. Liigatabeli liider Park Minigolf jätkab hooaega kuue võidu ja ühe kaotusega, Online Media on nelja võidu ja kolme kaotusega kuuendal positsioonil.

Võitjate poolelt kerkis üleplatsimeheks 6 kolmepunktiviset tabanud Ingmar Sau, kelle arvele kogunes 22 silma. Kristjan Pulma viskas 16, Andrus Lepp 14, Priit Suitslepp 12 ja Ahto Soorm 9 punkti. Online Media poolel jõudsid kahekohalise punktisummani Ove-Kristjan Kallas 13, Siim Semiskar 12, Martin Ressar 11 ja Reinhard Vuks 10 punktiga. Karl Rinaldo sai kaotusmängus kirja 9 silma.

LIIGATABEL

Järgmised Tallinna Rahvaliiga I divisjoni mängud on kavas laupäeval, 22. detsembril, kui omavahel lähevad vastamisi Aexpo/Estravan – SkyMobile ja Mediq Eesti – KK Pelgulinn.