Audentes, Nordauto ja Wildix/Esecom said liigatabeli viimaste vastu võidud

-Toyota - Nordauto | Foto: Siim Semiskar

-Toyota – Nordauto | Foto: Siim Semiskar

Laupäeval peeti Optibet Tallinna Rahvaliiga II divisjonis kolm kohtumist, kus Nordauto alistas Toyota, viimasel veerandil lagunenud BC Connection kaotas Wildix/Esecomile ja Audentes võttis Keskturu Kossuklubi üle suure võidu.

Nordauto – Toyota 71:63 (20:11, 19:15, 6:15, 26:22)

Nordauto võitis avapoolaja 39:26, kuid kolmandal perioodil tuli Toyota meeskond mängu tagasi ning otsustavaks neljandikuks kahanes vahe vaid 4 punktile (45:41). Viimasel veerandil oli taas parem Nordauto, kes võitis kohtumise 8 punktiga. Liigatabelis neljandat kohta hoidval Nordautol on nüüd kirjas viis võitu ja kaks kaotust, viimasel kohal asuv Toyota on kaotanud kõik kuus seni peetud kohtumist.

Nordauto poolelt kerkis üleplatsimeheks Marek Keskküla, kes viskas 20 punkti. Andre Sandla lisas võidumängus 18, Ülar Liivas 13 ja Alar Eelmaa 9 silma. Kaotajate parimad olid Janno Juhanson ning Jüri Luik, kes viskasid mõlemad 15 punkti.

Wildix/Esecom – BC Connection 50:44 (11:14, 15:15, 12:11, 12:4)

Kolm esimest veerandit kulgesid tasavägiselt, kuid viimase kümne minuti jooksul viskas Wildix/Esecom 12 silma BC Connectioni 4 vastu ning võttis 6-punktilise võidu. Wildix/Esecomil on nüüd liigatabelis kirjas neli võitu ja kaks kaotust, millega ollakse viiendal kohal. BC Connection on kaotanud kõik kuus senist kohtumist ja asub kümnendal positsioonil.

Võitjate resultatiivseim oli üleplatsimehena 23 punkti toonud Alar Sala. Hans-Kristjan Veling viskas 12, Maarjus Kirs 6 ja Urmas Ruus 5 punkti. BC Connectioni parimad olid Markus Heinsalu, Sulev Jürna ja Martin Toom, kes said kõik kirja 8 punkti. Ahti Soom lisas 6 silma.

Keskturu Kossuklubi – Audentes 43:81 (12:21, 9:16, 12:18, 10:26)

Audentese meeskond domineeris kogu kohtumist ja alistas Keskturu Kossuklubi 38 punktiga. Ühe kaotuse kõrvale viienda võidu teeninud Audentes jätkab teisel positsioonil, eelviimasel kohal asuval Keskturu Kossuklubil on kuue mängu järel võiduarve endiselt avamata.

Võitjate parim oli 5 kolmepunktiviset tabanud Reijo Põllu, kelle arvele kogunes lõpuks 27 silma. Sixten Tomingas lisas 24, Ragnar Pruuns 10 ja Henri Markus 7 punkti. Keskturu Kossuklubi resultatiivseim oli 21 punkti visanud Rauno Kuusik. Kristjan Kikkas ja Seiko Kuik said mõlemad kirja 8 silma.

LIIGATABEL

Järgmised Tallinna Rahvaliiga II divisjoni mängud on kavas laupäeval, 22. detsembril, kui omavahel lähevad vastamisi Retlar/BC Forwards – Toyota ja LakiLakid – Coop/Mefab.