Jurkatamme kodumeeskond võttis hooaja kümnenda võidu

-Taavi Jurkatamm | Foto: AFP/Scanpix

Taavi Jurkatamme kodumeeskond San Francisco Dons teenis läinud öösel USA üliõpilasliigas NCAA hooaja kümnenda võidu, alistades koduväljakul Cal State Fullertoni 68:54.

Terve kohtumise vältel turvalist eduseisu nautinud San Francisco tegi vahe sisse juba esimestel minutitel, tabades neli järjestikust kolmepunktiviset. Kokku tabas kodumeeskond avapoolajal kaheksa kolmepunktiviset (8/16) külaliste vaid ühe (1/5) vastu ning vaheajale minnes näitas tabloo San Francisco 38:18 eduseisu.

Jurkatamme panus jäi võidumängus kasinaks – eestlane pääses väljakule vaid 4 minutiks, mille jooksul võttis ühe kaitselauapalli ning tegi 3 isiklikku viga.

San Francisco resultatiivseim oli Frankie Ferrari, kes viskas 16 punkti, võttis ühe lauapalli ning jagas 4 korvisöötu. Kaotajate parim oli Kyle Allman 14 punktiga.

Jurkatamme koduülikool jätkab NCAA hooaega kümne võidu ja ühe kaotusega. Järgmises mängus võõrustab San Francisco Eesti aja järgi neljapäeva varahommikul Northern Arizona esindust, kellel on seni kirjas kaks võitu ja kuus kaotust.