fbpx
Close

Park Minigolfi üks liidreid: kui kõik on kohal, siis võime selle liiga ära võita

-Andrus Lepp | Foto: Siim Semiskar

-Andrus Lepp | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga I divisjonis kohtuvad finaalis põhiturniiri teine KK Pelgulinn ja neljas Park Minigolf. Just Park Minigolf suutis poolfinaalis konkurentsist lülitada põhiturniiri parima tiimi Mediq Eesti, kui liiga üks suurfavoriit alistati 83:77.

“Hooaja alguses ei teadnud, (et võiks finaali välja jõuda). Aga mängijaid lisandus nii palju, et lõpuks oli see loogiline tulemus. Tegelikult oli meil veel paar mängijat isegi puudu,” kommenteeris pärast kohtumist Korvpall24.ee portaalile poolfinaalis 28,5 minutiga 10 punkti, 6 lauapalli ja 3 söötu kirja saanud Andrus Lepp.

Park Minigolfi korvialune jõud lisas: “Algus oli raske, ma isegi viskasin vist 10-st üks esimesel poolajal. Kolmanda veerandi lõpus ja neljandal veerandil meie vahetusmängijad tõid selle asja -10 pealt tagasi. Sealt see võit tuli.”

Põhiturniiril kohtuti omavahel märtsi alguses ning siis oli kindlalt 85:59 üle Mediq Eesti. “Põhihooajal Mediqu vastu oli põhimeestest vaid (Kristjan) Pulma ja oligi meil kohal vaid viis meest. Sama oli ka A Le Coqi vastu. Kui kõik on kohal, siis me võime selle liiga ära võita,” oli Lepp veendunud.

Finaalivastase kohta Lepp midagi eriti veel ei tea: “Ma Pelgulinnaga põhihooajal ise ei mänginud, aga me võitsime neid (detsembri esimeses pooles 80:71 – toim.). Janek Veedla ja kes seal kõik on. Nemad on ka seni enamus kõiki võitnud. Meie läheme finaali võitma, muud varianti pole.”

Optibet Tallinna rahvaliiga finaalpäev toimub 27. aprillil Sõle spordihoones. I divisjoni finaal algab kell 17.00.

Finaalpäeval peetakse mitmeid auhinnamänge ka publikule. Kogu ajakava näeb SIIT.

scroll to top