fbpx
Close

Pehka ja Loik olid U18 sarjas taas pidurdamatud ning vedasid Audentese kindlalt finaalturniirile

-Ran Andre Pehka | Foto: Siim Semiskar

-Ran Andre Pehka | Foto: Siim Semiskar

Eesti noormeeste U18 meistrivõistlustel tagas esimesena koha poolfinaalis Audentese SK meeskond, kes teistkordselt sai jagu Kadrina Karud/RSK Sportkunda meeskonnast. 96:72 lõppenud mängu vedasid liidritena taas Ran Andre Pehka ja Leemet Loik.

35 minutit väljakul viibinud Ran Andre Pehka tabas kolmeseid 7/15 ning kogus lõpuks 35 punkti ja 12 lauapalli. Leemet Loik lisas 26 silma ja 16 lauapalli ning Daniel Krevald 18 silma. Kaotajatest tõi Mihkel Kersalu edukaimana 24 punkti ja 14 lauapalli. Põhiturniiri teisena lõpetanud Audentesest sai esimene tiim, kes 18.-19. mail toimuvaks final four turniiriks endale poolfinaalkoha kindlustas.

Tõenäoliselt lähevad nad vastamisi põhiturniiri kolmanda ehk TTÜ Korvpallikool/TSK/Valgega, kes sai kolmapäeval kodusaalis 94:45 jagu Keila Korvpallikoolist. Marko Parkoneni hoolealused olid vastastest üle igas elemendis ning 17 punkti, 8 söödu, 6 lauapalli ja 4 vaheltlõikega kerkis edukaimaks Kasper Suurorg. Riho Sild lisas samuti 17 punkti (kolmesed 5/7), Illimar Raiend tõi 15 silma ja 13 lauapalli ning Ralf Küttis 14 punkti, 7 lauapalli ja 7 söötu. Kaotajate edukaim oli Marcus Lenk 14 punkti ja 7 lauapalliga.

Teisel tabelipoolel peavad neljapäeval oma korduskohtumise põhiturniiri neljas Rakvere Spordikool/Tarvas ja Tartu Ülikooli Korvpallikool. Tartlastel on avamängust ette näidata neljapunktiline võit. Põhiturniiri võitja KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK ja Rapla Korvpallikool peavad oma seeria mängud 10. ja 12. mail.

scroll to top