Pehka koduülikooli jaoks lõppes konverentsi turniir poolfinaalis

-Ran Andre Pehka ja UC Davis Aggies korvpallimeeskond | Foto: UC Davis Men's Basketball Facebook

-Ran Andre Pehka ja UC Davis Aggies korvpallimeeskond | Foto: UC Davis Men’s Basketball Facebook

Ran Andre Pehka kodumeeskond UC Davis Aggies langes USA üliõpilasliigas NCAA oma konverentsi turniiril konkurentsist poolfinaalis, jäädes 55:71 alla UC Santa Barbara Gauchosele.

Veerandfinaalis alistas UC Davis napilt 58:56 CSU Bakersfieldi. Eestlane kummaski kohtumises kaasa ei teinud.

Kogu hooaja saldoks jäi UC Davisel 10 võitu ja kaheksa kaotust. Hooaja keskel pidi meeskond koroonaviiruse ohu tõttu pidama seitsmenädalase mängupausi. Ühtekokku jäeti ära 11 planeeritud kohtumist.

Pehka pidi oma esimesel ülikooliaastal leppima vahetusmängija rolliga. 19-aastane tagamängija pääses lõppenud hooajal väljakule vaid seitsmes kohtumises, kus kogus keskmiselt 3,9 minuti jooksul 0,9 punkti ja 0,1 lauapalli.