fbpx
Close

Plymouthile liigas kindel võit, Järveläinen jääb vigastusega mõneks ajaks eemale

-Joonas Järveläinen | Foto: Damian Pudner

-Joonas Järveläinen | Foto: Damian Pudner

Eestlasest ääremängija Joonas Järveläineni koduklubi Plymouth Raiders on Suurbritannia meistrivõistlustel näitamas head minekut, võidetud on kolm mängu järjest. Viimati alistati pühapäeval toimunud kohtumises Manchester Giants 104:78 (25:20, 30:18, 21:18, 28:22). Nädal varem oldi võõrsilmängus paremad Glasgow Rocksist 77:72.

28-aastane Järveläinen on pöidlavigastuse tõttu jälginud kaht viimast liigamängu platsi kõrvalt. Viimati käis eestlane väljakul 28. oktoobril, kui karikamängus alistati Bristol Flyers.

“Sain reedel parema käe pöidla pihta löögi. Midagi erilist pole, aga hetkel ei paindu hästi. Igaks juhuks käin homme röntgenis,” kommenteeris Järveläinen Korvpall24.ee portaalile üle-eelmise nädala pühapäeval ehk 4. novembril.

Arsti juures pandi 28-aastasele eestlasele diagnoosiks sidemete ja kõõluste venitus ning tõsiasi on see, et umbes kuu aega peab mees enda sõnul väljakult veel eemal olema.

Meeskonna parima punktitooja vigastusega samale ajale on langenud ka Plymouthi juhtkonna vangerdused, kui koju saadeti ameeriklasest ääremängija Javis Howard ning tema asemele palgati 29-aastane, varasemalt Briti liigas omale nime teinud Rashad Hassan.

Jägmise kohtumise peab Plymouth 18. novembril, kui koduväljakul võõrustatakse Sheffield Sharksi.

scroll to top