fbpx
Close

Priit Vene ootab põnevat põhiturniiri lõppu: otsustav lahing jääb ilmselt Jurmalasse

-Priit Vene | Foto: Siim Semiskar

-Priit Vene | Foto: Siim Semiskar

Olybet Eesti-Läti korvpalliliigas pidas Tartu Ülikooli meeskond oma hooaja 22. mängu ja võõrustas lähikonkurenti Rapla Avis Utilitast. Tasavägise mängu järel suutsid tartlased võidu koju jätta ning hooaja 11. võit võeti numbritega 85:76. Tartu meeskonna parim oli Märt Rosenthal 23 punkti ja 12 lauapalliga.

Tartu Ülikooli peatreeneri Priit Vene sõnul sai määravaks ülekaal lauavõitluses: “Lõpuminutitel said neil ideed otsa ja mõned mängijad kukkusid vigadega välja. Meie surve kandis vilja, nad ei saanud enam üldse kätte ründelauda ja kokkuvõttes võitsime lauavõitluse pika puuga.”

“Tabeliseisu osas oli see kindlasti vajalik võit, aga meie seisud on ikkagi nii, et nüüd on veel neli kodumängu jäänud ja peame need kõik võitma, et saada võimalikult hea asetus. Otsustav lahing jääb siis ilmselt Jurmalsse ja sellest sõltub kuhu lõpuks jääme,” lisas Vene klubi pressiteate vahendusel.

Tartlasi on ees ootamas tihe periood: juba laupäeval, 2, märtsil kohtutakse kell 17.00 tinglikult kodumängus Liepaja võistkonnaga, keda võõrustatakse Viljandi spordihoones. Laupäeval, 9. märtsil võõrustatakse koduses TÜ spordihoones Pärnu Sadamat ning kolmapäeval, 13. märtsil Läti Ülikooli. Kõnealune Jurmala kohtumine on tartlaste viimane põhiturniiri mäng, mis leiab aset 23. märtsil.

Tabeliseis

scroll to top