fbpx
Close

KA Tallinna Kalev/TLÜ värsked täiendused panid Tamsalus peo püsti

-Martin Jurtom | Foto: Siim Semiskar

-Martin Jurtom | Foto: Siim Semiskar

Saku I liigas pidasid tiitlit jahtiva KA Tallinna Kalev/TLÜ kaks värskeimat täiendust Martin Jurtom ja leedulane Arminas Kelmelis oma debüütmängud ning aitasid heade esitustega tiimi võõrsil 91:62 (31:14, 19:19, 20:18, 21:11) võidule Tamsalu Los Toros/TalTechi vastu.

Mängu resultatiivseimaks tõusis Tallinna Kalevi eest oma kolmanda mängu pidanud Devonte Brown, kes tegi 21 punkti ja 12 lauapalliga taas kaksikduubli. Lisaks mehelt veel ka 4 söötu ja 4 vaheltlõiget. Leedulane Kelmelis viskas 20 silma ning Valga-Valka meistriliigatiimist Tallinnasse naasnud Jurtom kogus 14 punkti ja 9 lauapalli. “Vanad olijad” Kiur Akenpärg ja Erik Luts toetasid mõlemad 10 silmaga.

Tamsalu Los Toros/TalTechi kasuks viskas Reni Alvin Kuimet parimana 13 punkti, Sander Viilup lisas 12 ja Aleksander Oliver Hint 11 silma.

KA Tallinna Kalev/TLÜ (14-4) on liikumas kindlal sammul esiliiga põhiturniiri teise koha suunas, kui liidrile RSK Tarvale (17-1) on võimatu järgi jõuda (omavahelised mängud on peetud ja mõlemad võitis Virumaa klubi) ning Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid (12-6) tiimi edestatakse kahe võiduga (EMÜ-le tuleb Kalevil veel korra külla sõita).

Tabeliseis

scroll to top