fbpx
Close

KA Tallinna Kalev lisas koosseisu Islandi liigast tulnud leedulasest tagamängija

-KA Tallinna Kalev/TLÜ | Foto: Siim Semiskar

-KA Tallinna Kalev/TLÜ | Foto: Siim Semiskar

Saku I liigas hooaja otsutava faasi eel jõuliselt ridu tugevdanud KA Tallinna Kalev/TLÜ registreeris kolmapäeval meeskonda leedulasest viskava tagamängija Arminas Kelmelise.

Värskelt 25-aastaseks saanud 195 cm pikkune tagamees on kuulunud Leedu kõrgliigas Kediainai Nevežise ridadesse, kuid pallinud ka sealses esiliigas.

Viimati mängis leedulane Islandi esiliigas Selfoss FSU meeskonnas, kus tänavusel hooajal sai 7 mänguga kirja keskmised näitajad 21,6 minutit, 10,9 punkti, 2,6 lauapalli ja 1,4 resultatiivset söötu.

Lisaks leedulasele hankis KA Tallinna Kalev/TLÜ hiljuti Valga-Valka meeskonnast ka Martin Jurtomi, kellega saadi korda suure ääre positsioon, mida veebruari esimeses pooles üritati täita montenegrolase Stefan Knezeviciga, kes pidas Eestis vastu vaid paar nädalat.

Samuti veebruari alguses meeskonna juurde tulnud ameeriklasest tagamees Devonte Brown on senise kahe mänguga kogunud keskmiselt 22 punkti, 13,5 lauapalli, 4,5 korvisöötu, 2 vaheltlõiget ja 1,5 blokki ning meelitanud vastastelt välja keskmiselt 9 viga.

KA Tallinna Kalevi värskeid täiendusi saab näha platsil juba täna õhtul, kui kell 19.30 algavas matšis kohtutakse võõrsil Tamsalu Los Toros/TalTechiga.

One Comment

  1. Mis meistriliigasse ? Kas neil pole juba üks klubi meistriliigas või tahavad välja tulla kahe klubiga, mis sama nimega ? Ei saa üldse aru. Keegi asjapulk võiks palun selgitada.

Comments are closed.

One Comment
scroll to top