Siim-Sander Vene kasutas Gran Canaria eest Euroliigas mänguminutid efektiivselt ära

-Siim-Sander Vene | Foto: CB Gran Canaria Facebook

Korvpalli Euroliigas pidi Siim-Sander Vene kodumeeskond Gran Canaria Herbalife tunnistama Ateena Panathinaikose 99:80 üleolekut.

Kohtumine algas skoorirohkelt ning avaveerand kuulus Kreeka klubile 28:26. Gran Canaria kaotas ka järgnevad kaks veerandaega vastavalt 19:22 ja 21:23, kuid viimase neljandiku alguseks oli vahe seega vaid seitse punkti. 3.20 jooksul tegi Panathinaikos aga 11:3 spurdi ning võõrustajaid enam 11 punktist lähemale ei lastud.

Siim-Sander Vene viibis platsil ligi 13 minutit ja viskas 5 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/2). Veel võttis ta ühe lauapalli ja sooritas 4 isiklikku viga. Xavier Rabaseda tõi tiimi parimana 21 silma, võitjate parim oli Keith Langford 18 punktiga.

Gran Canaria jätkab Euroliigas 16 meeskonna seas eelviimasel kohal olles kogunud 6 võitu ja 18 kaotust. Panathinaikos (11-13) asub 11. tabelireal.

Järgmise matši peab Gran Canaria 3. märtsil, kui Hispaania kõrgliigas võõrustatakse San Pablo Burgost. Euroliigas ollakse uuesti võistlustules 7. märtsil, mil sõidetakse külla Siim-Sander Vene endisele koduklubile Kaunase Žalgirisele.