fbpx
Close

Priit Vene: vahe pole nii suur, et siit ei saaks tagasi tulla

-Priit Vene | Foto: Siim Semiskar

-Priit Vene | Foto: Siim Semiskar

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond teenis Balti liiga poolfinaali avamängus Jurmalalt 69:81 kaotuse. Järgmine nädal kolmapäeval tuleb Läti tiim alistada vähemalt 13 punktiga, et oleks võimalik finaali pääseda.

Peatreener Priit Vene tunnistas, et vastased õnnestusid paremini ja ainuüksi viimase veerandaja 18:26 allajäämisest pole kaotus tingitud. “Eks me surve alla jäime juba algusest peale. Meil olid oma rivid sassis ja mingitel hetkedel võtsime valesid otsuseid vastu. Lõpus kummitasid meid vigade probleemid ja nende vahetusmehed tulid mängu paremini ning õnnestunumalt. See vahe pole aga nii metsik, et seda ei saaks tagasi mängida,” rääkis Vene ERR-i spordiuudistele.

Kolmandal veerandajal oli seis 51:51, kuid siis tegi Jurmala 14:0 spurdi. Tartu ääremängija Kristjan Kitsingu arvates oli üheks põhjuseks pallikaotused, mida kogunes meeskonna peale koguni 24. “Eks nad tulid ja surusid meid ära. Arvan, et need olid peamised põhjuseid, miks nii läks. Tegime valesid otsuseid, neil olid käed vahel ja nii need pallid läksid,” ütles Kitsing, kes ühtlasi nõustus, et Janar Taltsi ja Tanel Soku kaasategemine oli meeskonnale väga tähtis.

Vene sõnul tehakse sellest kohtumisest järeldused, et järgmisest mängust soovitud tulemus saada. “Vaatame need momendid üle, kust nad abi annavad ja kust me saame end rohkem lahti mängida. Eks siin on see analüüsi koht.”

scroll to top