San Francisco alustas CBI turniiri raske võiduga

-Taavi Jurkatamm | Foto: USA Today Sports/Scanpix

Taavi Jurkatamm ja San Francisco Dons alustasid College Basketball Invitational (CBI) turniiri võidukalt, kui avaringis saadi 72:68 võit Colgate’i ülikooli üle.

San Francisco tiim ei suutnud kohtumise esimesed 7,5 minutit skoori avada ning avapoolaeg võideti korvidevaeselt – 24:17. Teisel poolajal suutis Colgate visata küll kolm korda rohkem punkte kui esimesel poolajal, aga ka San Francisco sai oma rünnaku jooksma ja tasuks mänguvõit.

Eestlasest ääremängija sai platsile viieks minutiks ning kogus statistikasse ühe pallikaotuse ja ühe isikliku vea.

San Francisco parimana tõi Souley Boum 26 punkti ning Matt McCarthy kogus 16 silma ja 14 lauapalli.

Järgmisena kohtub San Francisco Utah Valley ülikooliga, kes sai avaringis 87:65 jagu Eastern Washingtonist.